Hizmetler

SAĞLIK TURİZMİ

Kimleri getiririz?

 

    Clinisturkey.Com Türkiye'den Yüzlerce Kurum Kuruluş Ve Doktorun Sağlık Turizmi Yaparak Kendilerini Dünyaya Tanıtmasını Sağlayan Dijital Bir Platformdur.

    DT GLOBAL 7 Yılı Aşkın Sağlık Turizmi Tecrübesi ve Yurtdışında Bulunan Ofisleri İle Aktif Olarak Sağlık Turizmi Yapan Bir Kuruluştur. Irak/Bağdat, Azerbaycan/Bakü, Suudi Arabistan/Cidde'de Bulunan Ofisleri İle Sağlık Turizmi Yapmakta Olup Dijital Platformlar ve Yurtdışında Gerçekleştirmiş Olduğu Outdoor Reklamlar İle Bünyesinde Bulunan Kurum ve Kuruluşların Tanıtımlarını Yaparak, 

 

Saç Ekimi,

Diş Tedavileri

Medikal Estetik,

Plastik Cerrahi,

Kvc,

Kardiyoloji,

Ortopedi,

Onkoloji,

Kemik İliği Nakli,

Organ Nakli,

 

    Gibi Bütün Branşlarda Genç ve Yetişkin Yabancı Hastaları Türkeye’de Yerleşik Bulunan Anlaşmalı Hastane, Tıp Merkezleri ve Bireysel Doktorluk Yapan Kliniklere Getirerek Tedavileri Sağlatmaktadır. Sadece İstanbul Değil Türkiye’nin Her Yerine Hastalarını Gönderen DT GLOBAL, Başta İstanbul Olmak Üzere, Ankara, Bursa, Yalova, İzmir, Antalya, Adana, Mersin, Trabzon, Samsun, Konya, Gaziantep, Malatya, Osmaniye Şehirlerine Avrupa, Körfez, Ortadoğu Ve Afrika’dan Gelen Hastalarını Göndermektedir. Altyapı Yatırımları Ve Uzman Kadrosu İle Sağlık Turizminin Öncülerinden Olan DT GLOBAL Sağlık Turizminde Hastalarına A’dan Z’ye Tedavi ve Turizm Hizmetleri Vermektedir.

Adres
Soğanlık Yeni Mahallesi, Baltacı Mehmet Paşa Sk. No:4, 34880 Kartal/İstanbul, Türkiye
0850 543 01 03
Haftaiçi 9:30 - 18:30
info@dtglobal.com.tr
7 X 24 Çevrimiçi Destek
TOP