Hizmetler

TEŞVİK DANIŞMANLIĞI

Neler alırız?

   

 

    DT GLOBAL ve alt markası olan TesvikDanismanligi.com.tr olarak Ekonomi Bakanlığının bir çok alanda vermiş olduğu devlet destekleri konularında danışmanlık yapan bir kuruluştur. 7 yılı aşkın sektör tecrübesi ve farklı sektörlerden bir çok kurum ve kuruluşa vermiş olduğu danışmanlık hizmetlerinden dolayı destek konularına ve bakanlığın destek ödemelerinde kurumlardan istediği bilgi ve belgelere hakim bir kurumuz.

 

    DT GLOBAL, sağlık, ihracat, blişim sektörleri alanında faaliyet gösteren ve ihracatçı & hizmet ihracatçısı statüsünde olan yurtdışına mal/ürün ihracatı yapan veya hizmet ihracatı yapan firmaların harcamış oldukları döviz kazandırıcı hizmetlerin Ekonomi Bakanlığı tarafından desteklenmesi kapsamında danışmanlık hizmeti verir. 

 

Sağlık kuruluşları ve Sağlık turizmi yapan aracı kuruluşların;

Yurtdışı tanıtım desteği,

Ofis kira desteği,

tercüman desteği,

hasta yol desteği, ( uçak bileti)

Acente komisyon desteği,

marka tescil desteği,

Başta olmak üzere üzere bir çok harcama kalemi bakanlık tarafından %50 - %60 - %70 oranında desteklenmektedir.

 

İhracat Firmalarının;

Yurtdışı kira, depo, showroom desteği,

Yurtdışı reklam tanıtım desteği,

Pazar araştırması desteği (uçak bileti, otel konaklaması, araç kiralama)

Başta olmak üzere üzere bir çok harcama kalemi bakanlık tarafından %50 - %60 - %70 oranında desteklenmektedir.

 

DT GLOBAL olarak aynı zamanda yurt içinde kuracağınız fabrika, üretim tesisi vb. yatırımlarınız ve buraya alacağınız makina, tehşisat vb. yatırımlarınız için kdv indirimi, çalışacak personeller için sgk prim desteği, kurumlar vergisi indirimi gibi bir çok konuda verg muafiyeti sağlamak isteyen kurumlarımız için Teşvik Yatırım Belgesi almanız konusunda size danışmanlık vermektedir.

 

Küresel pazara açılmak isteyen veya pastadaki payını arttırmak isteyen ihracatçı firmalarımızın daha fazla büyümesi ve ihtiyaçlarını karşılayabilmeleri için Ekonomi Bakanlığı öncülüğünde kredi garanti fonu destekli Exim Bank Kredi danışmanlığı konularında da DT GLOBAL danışmanlık hizmeti vermekte 180 - 360 - 540 gün 1 / 2 / 3 taksit seçenekleri ve düşük kredi faizleri ile firmanızı daha ileri taşımanız konusunda danışmanlık vermektedir.

Sağlık Kuruluşları Teşvikleri
Adres
Soğanlık Yeni Mahallesi, Baltacı Mehmet Paşa Sk. No:4, 34880 Kartal/İstanbul, Türkiye
0850 543 01 03
Haftaiçi 9:30 - 18:30
info@dtglobal.com.tr
7 X 24 Çevrimiçi Destek
TOP