Hizmetler

YURT DIŞI REKLAM TANITIM ORGANİZASYON

Google Adwords Yönetimi

Google Adwords Yönetimi

 

Google Adwords çalışmaları firmaların Google arama motorunda çıkmak istedikleri kelimeler üzerinden düzenleme yaparak , tıklama başı maliyetleri hesaplanarak ve ilgili hesap oluşturularak yürütülen reklam yöntemidir. Google Adwords için adınıza hesap oluştururken Google ‘un belirlediği kriterleri baz alarak web siteniz üzerinde düzenlemeler yapmaktayız. Böylece web sitenizin kalite puanını artırarak reklamınızın daha etkin yürütülmesini sağlamaktayız. Anahtar kelimelerinizi ise sizlerin belirlediği kelimeleri Google anahtar kelime aracında inceleyerek gerekli durumlarda verilen kelimelerden bazılarını değiştiriyor veya ekleme yapabiliyoruz. Böylece kendi alanınızda daha verimli sonuçlar oluşmasını sağlıyoruz.

 

Google Adwords reklamlarınızın etkin bir şekilde yürütülmesini sağlayarak müşterilerinize direkt olarak ulaşmanızı sağlıyoruz. Hesabınızı oluştururken web sitenizin yapısal ve içerik olarak uygunluğunu kontrol ederek gerekli düzenlemelerin yapılmasını sağlıyoruz. Rekabet analizi yaparak belirlenen anahtar kelimelerin maliyet tablosu oluşturulur ve sizlere günlük ve aylık reklam maliyetleri belirtilir.

 

Google adwords çalışmalarını yurtdışında istediğiniz ülkeler ve dillerde de yapabilmekteyiz. Web sitenizin istediğiniz ülkelere göre İngilizce, Arapça veya diğer dillere yönelik düzenlenmesini sağlayarak belirlediğiniz ülkeler hedeflenerek anahtar kelimelerinizde aramalarda çıkabilirsiniz. İngilizce Adwords çalışmalarımızda İngilizce dillerinin kullanıldığı ve sizlerin çalışmalarınız yürüttüğünüz ülkeler hedeflenerek hesaplarınızın yönetimi yapılmaktadır. Arapça Google Adwords çalışmalarımızda da web sitenizin tercüman eşliğinde düzenlerek hesap yönetimi sağlanmaktadır. Yurtdışı Google Adwords çalışmalarınızı ise DT Global olarak devlet teşviklerinden yararlarak uygulanmasını sağlayabiliriz. Böylece bir yandan müşterileriniz ve satışlarınızı artırırken diğer yandan maliyetlerinizin düşmesini sağlayabiliriz. Uzun yıllar yürüttüğümüz çalışmalar sayesinde profesyonel olarak yaptığımız teşvik danışmanlığı çalışmalarımızla sizleri doğru yönlendirmelerle hem yurtiçinde hem yurtdışında daha verimli olmanızı sağlayabiliriz.

Sosyal Medya Yönetimi
Seo (Arama Motoru Optimizasyonu)
Adres
Soğanlık Yeni Mahallesi, Baltacı Mehmet Paşa Sk. No:4, 34880 Kartal/İstanbul, Türkiye
0850 543 01 03
Haftaiçi 9:30 - 18:30
info@dtglobal.com.tr
7 X 24 Çevrimiçi Destek
TOP