Hizmetler

YURT DIŞI REKLAM TANITIM ORGANİZASYON

İngilizce Web Tasarım

İngilizce Web Tasarım

İngilizce dilinin günümüzde dünyada en çok konuşulan dil olduğunu hepimiz biliyoruz. Bu nedenledir ki pazarınızın sadece Türkiye olduğunu düşünmüyorsanız yapacağınız tüm reklam ve tanıtımlarınızda İngilizce materyallerde hazırlamanız gerekmektedir.

Yurt dışından firmanızı tanımak istediklerinde size ulaşabilecekleri ilk kanal web siteniz olacaktır. Araştırmalar televizyon, gazete ya da sosyal medyada reklamları gören insanların Google üzerinden araştırma yaparak detaylara web sitesi üzerinden ulaşmaya çalıştıklarını ortaya koymuştur. O yüzden hangi mecra üzerinden reklam ve tanıtım yaparsanız yapın web siteniz burada kilit noktada yer almaktadır.

Web sitesinin ingilizce olarak hazırlanması kadar “teknik tercüme” ile içeriklerin tercüme edilmesi de bir o kadar önemlidir. Sektörünüze özel kelimelerin doğru tercümesi ile web sitenizin içerikleri sizi daha iyi yansıtacaktır.

Dilerseniz ingilizce web sitesi farklı bir alan adında yayınlanabilir. Bu sayede Yurt dışı Google aramalarında siteniz anahtar kelimelerinde daha iyi sonuç verecektir. 15 yılda 1000’ den fazla İngilizce web sitesi yapan ajansımız sizi Yurt dışında en iyi şekilde temsil edecek web sitenizi en iyi şekilde hazırlayacaktır.

Hazırladığımız İngilizce web sitesi örneklerini inceleyebilirsiniz.

 

Örnek Web Sitelerimiz İçin Tıklayınız!

Arapça Web Tasarım
Web Tasarım
Adres
Soğanlık Yeni Mahallesi, Baltacı Mehmet Paşa Sk. No:4, 34880 Kartal/İstanbul, Türkiye
0850 543 01 03
Haftaiçi 9:30 - 18:30
info@dtglobal.com.tr
7 X 24 Çevrimiçi Destek
TOP