Hizmetler

YURT DIŞI REKLAM TANITIM ORGANİZASYON

Neler yaparız?

 

    DT GLOBAL Yurtdışı Reklam Tanıtım ve Organizasyon Süreçlerini Başından Sonuna Kadar Takip Eder, Yönetir ve Sizin Adınıza Markanızın Dünyanın Her Yerine Ulaşmasını Sağlar.

 

    Farklı Sektörlerden Başta Irak, Azerbaycan ve Suudi Arabistan’da Outdoor Reklamlar Yapan DT GLOBAL, Sizi Dinler, Firmanızın İhtiyaç ve Taleplerini Analiz Ederek Size En Uygun Reklam Konuları Belirler, Grafik Tasarımlar, Sloganlar, Matbaa Ve Promosyon Basımları, Tanıtım Filmleri, Ürünlerin Yurtdışına Gönderilmesi Veya Yurtdışında Basılması Bizim Tarafımızdan Gerçekleşirken 360 Derece Bir Destek Almış Olursunuz.

 

    Reklam Yapılacak Bölgede Sektörü İlgilendiren Kullanıcı İhtiyaçları Ve Talepleri Uzmanlarımız Tarafından Analiz Edilirken, Reklam Yapılacak Ülke/Şehirde En Uygun Olan Gün Takvimi Ülke/Şehrin, Tatil, Özel Gün, Bayram vb. Reklamı Etkisiz Kılacak Koşulları Ortadan Kaldırılmış Olur.

 

    Yapılacak Outdoor / Dış Mekân Reklamlarını Uzman Ekibimiz İle Sosyal Mecra Reklamlarıyla Destekleyerek Reklamınız Daha Etkin ve Akılda Kalıcı Olmasını Sağlayan DT GLOBAL İhtiyaçlarınıza ‘’Tamda İstediğim Gibi’’ Yanıtını Vermenizi Sağlar.

Web Tasarım
Adres
Soğanlık Yeni Mahallesi, Baltacı Mehmet Paşa Sk. No:4, 34880 Kartal/İstanbul, Türkiye
0850 543 01 03
Haftaiçi 9:30 - 18:30
info@dtglobal.com.tr
7 X 24 Çevrimiçi Destek
TOP