Hizmetler

YURT DIŞI REKLAM TANITIM ORGANİZASYON

Outdoor Reklam

Outdoor Reklam

Yurt dışında yapacağınız reklam alanları arasında outdoor reklamlar en çok tercih edilen üçüncü reklam alanıdır. Günümüz teknolojisi ve yaratıcılığını kullanarak hayal sınırlarınızı zorlayan tasarım çalışmalarımız outdoor reklamlarınızı tasarlıyoruz. Reklamlarda kullanılacak slogan ve fikir konularında da yardımcı oluyoruz. Outdoor reklam aynı zamanda “açık hava reklamcılığı” olarak ta bilinmektedir.


Araştırmalar bir insanın günde ortalama 3000 adet reklama maruz kaldığını ve bunun %70 gibi büyük bir kısmının açık hava reklamları tarafından gerçekleştiğini göstermekte. Outdoor reklamları da bu sebeple firmaların bilinirliğini artırmak için kullanılmakta.

Açık hava reklamları hedef kitlenize, potansiyel müşterilerinize doğrudan ulaşabileceğiniz bir mecra. Yürürken, konuşurken, otururken, otobüs beklerken maruz kalınan tek reklam şekli. Kreatif fikirlerle ve teknoloji ile desteklendiğinde gücü yadsınamaz bir hal alıyor.

 

Yazılı basındaki reklamları görebilmek için para verip dergi ve gazete almanız, televizyondaki reklamları izlemeniz içinse televizyonu açmanız gerekmektedir. Oysa hiç bir efor harcamandan maruz kalınan açık hava reklamcılığının etki alanına girersiniz. Ölçümlenmesi zor olduğu için genellikle çok fazla insanın ulaşım yolu üzerinde bulunan yerlere yerleştirilmektedir.

 

DT GLOBAL farklı sektörlerden kurumlara şuana kadar bir çok kez Irak (Erbil, Bağdat), Azerbaycan (Bakü), Suudi  Arabistan (Cidde) ülke ve şehirlerinde outdoor reklam hizmetleri vermiştir.

 

Outdoor reklamcılığı ile siz de;

 

• Günün her saati reklamınızı yapmak,

• Dilediğiniz şehirdeki insana ulaşmak,

• Potansiyel müşterilerinizi ikna etmek,

• Akılda kalıcı ve bilinir olmak,

• Satış ve pazarlama gelirlerinizi artırmak istiyorsanız outdoor reklamlarından yararlanmalısınız.


Örnek Çalışmalarımız için Tıklayınız

Yurtdışı Reklam Tanıtım
Sosyal Medya Yönetimi
Adres
Soğanlık Yeni Mahallesi, Baltacı Mehmet Paşa Sk. No:4, 34880 Kartal/İstanbul, Türkiye
0850 543 01 03
Haftaiçi 9:30 - 18:30
info@dtglobal.com.tr
7 X 24 Çevrimiçi Destek
TOP