Hizmetler

YURT DIŞI REKLAM TANITIM ORGANİZASYON

Seo (Arama Motoru Optimizasyonu)

Seo (Arama Motoru Optimizasyonu)

 

Arama motoru optimizasyonu çalışması firmanıza ait web sitelerinin size ait anahtar kelimelerde arama motorlarında rakiplerinizin üzerinde çıkmanızı sağlayan , web sitesi üzerine yapılan köklü bir çalışmayı içerir. Web sitesinin kodlamasından içeriğine, sayfa başlıklarından kategorilerine ve hatta sayfa isimlerine kadar ince bir çalışma ile web sitesinin genel yapısı üzerinde düzenleme yapılmaktadır. Ayrıca web sitesinin alan adına dış bağlantılar, haber ve bloglar üzerinden makalelerle web sitesinin dış çalışmalarını kapsamaktadır. Bunca çalışma ise yeterli tecrübe ve bilgi birikimini gerektirmektedir.

 

Seo çalışmaları arama motorlarının sistemlerinin güncellenmesi ve yükseltilmesi ile bağlantılı olarak sürekli olarak kendini yenileyen ve yeniliklere adapte olmayı gerektiren bir çalışmadır. Arama motorları yazılımlarında ve sonuç çıkarma sistemlerinde yaptıkları güncellemelerle web sitelerinin sıralaması sürekli olarak değişikliğe gitmektedir. Ancak bu sistem değişiklikleri aktif olarak takip edildiğinde yapacağımız düzenlemeler sizleri hem web sitenizin kalitesini artıracak ,  hem de arama sonuçlarınızı yükseltecektir.

 

Arama motoru optimizasyonu çalışmalarını yalnızca Türkiye üzerinde yapmak sizin için yeterli olmayabilir. Bu gün pek çok firma yurtdışı müşterileri için hizmet vermekte. Arabistan, Irak, Kuveyt, Katar gibi ülkelere ürün ve hizmet satışı yapan firmalar için yurtdışı seo çalışmaları yapmaktayız. Yıllardır süregelen çalışmalarımız sayesinde kendimizi geliştirerek profesyonel bir seo hizmetini sizlere farklı ülkeler için de sunabilmekteyiz. Her bir ülke için kendi ili ve aramalarına özel olarak yürütülen çalışmalarla sizleri müşterilerinize ulaştırmaktayız. Böylece firma kapasitenizi artırrarak en etkin reklam yöntemlerinden birini sizlere sunabilmekteyiz. Ayrıca bu çalışmalar için sizleri teşviklerden yararlandırarak maliyetlerinizi düşürüp, karlılığınızı artırabiliriz. Firmanızın çalışma alanına göre alabileceğiniz devlet teşviklerinden hangisini alabileceğinize dair çalışmaları da seo çalışmaları ile birlikte yürüterek firmanızı çalışma yaptığınız ülkelerde zirveye taşıyabiliriz.

 

İngilizce Seo; İngilizce Arama motoru optimizasyonu çalışmalarında web sitesinin yapısal olarak İngilizce diline odaklı olarak hazırlanmasını sağlıyoruz. Ayrıca İngilizce dili üzerinde hedeflenen ülkeler üzerine oluşturduğumuz çalışmalarla birlikte belirleyeceğimiz ülkelerde size ait arama kelimelerinde üst sıralara yükselmenizi sağlamaktayız.

 

Arapça Seo; Arapça anahtar kelimelerle web sitesinin gerek kodlaması, gerekse içerik ve sayfaları açısından düzenlenerek istenilen anahtar kelimelerde arama motorlarında üst sıralarda çıkmasını sağlamaktayız.


Yurtdışı Seo; Yurtdışında sizlerin çalışmalar yürüttüğünüz ülkeler için her bir ülkede kullanılan dil üzerinden web sitesini düzenleyerek sizlerin yurtdışındaki müşterilerinize kolaylıkla ulaşmanızı sağlamaktayız.  

Google Adwords Yönetimi
Grafik Tasarım Çalışmaları
Adres
Soğanlık Yeni Mahallesi, Baltacı Mehmet Paşa Sk. No:4, 34880 Kartal/İstanbul, Türkiye
0850 543 01 03
Haftaiçi 9:30 - 18:30
info@dtglobal.com.tr
7 X 24 Çevrimiçi Destek
TOP