Hizmetler

YURT DIŞI REKLAM TANITIM ORGANİZASYON

Sosyal Medya Yönetimi

 

Sosyal Medya Yönetimi

 

Sosyal medya mecraları bu gün birçok kişi ve kurum tarafından aktif olarak kullanılan ve takip edilen bir sistem olmuştur. Pek çok kişi sosyal mecralarda hesaplar oluşturarak bu gelişmeden yararlanmak istiyorlar. Fakat bu hesapların oluşturulması kadar yönetilmesi de uzman kişilerce yapıldığında firmalara daha fazla yarar sağlayarak, hedeflenen kitleye daha etkin şekilde ulaşılmasını sağlamaktadır.

 

Sosyal medya reklamları ile hedeflediğiniz kitleye direkt ulaşarak firma satışlarınızı arttırabilirsiniz.  Sosyal medya hesap yönetimiz yalnızca hesabınızda paylaşım yapmaktan ibaret olmayıp, profesyonellerce ele alındığında firma verimliliğini ciddi anlamda arttırabilecek bir yöntemdir. DT Global olarak sosyal medya hesaplarınızı yeni fikirlerle yöneterek firma bilinirliğinizi arttırmaya yönelik çalışmalar yürütmekteyiz.

 

Türkiye ‘de bir çok firma yurtdışı müşterilerine sahiptir. Bizler size yalnızca yurtiçine değil aynı zamanda yurtdışındaki müşterilerinize de hitap edecek şekilde yönetmekteyiz. Kullanılacak ülkeye göre belirlenen dillerde oluşturulan sosyal medya hesaplarında, belirlenen ülkenin kriterlerine göre paylaşım ve reklamlar sunulmaktadır.

 

İngilizce sosyal medya çalışmalarınız için İngilizce dilinin kullanıldığı ülkelere özel çalışmalar yaparak yurtdışı müşterileriniz ile sizi bir araya getiriyoruz.

 

Arapça sosyal medya hesap yönetimi çalışmalarımızda da tüm paylaşımlar tercümanımız eşliğinde hazırlanarak, Arap müşterilerin tercih ve talepleri dikkate alınarak yönetilmektedir.

 

Dt Global olarak asıl hedefimiz ise sizlere yurtdışı sosyal medya çalışmalarınız için teşvik danışmanlığı yapmaktır. Bu çalışmaları yürütürken yapmış olduğunuz maliyetlerin bir kısmını devlet teşviklerinden yararlanarak geri kazanmanızı sağlamaktır.

Outdoor Reklam
Google Adwords Yönetimi
Adres
Soğanlık Yeni Mahallesi, Baltacı Mehmet Paşa Sk. No:4, 34880 Kartal/İstanbul, Türkiye
0850 543 01 03
Haftaiçi 9:30 - 18:30
info@dtglobal.com.tr
7 X 24 Çevrimiçi Destek
TOP