Hizmetler

YURT DIŞI REKLAM TANITIM ORGANİZASYON

Web Tasarım

Web Tasarım


Yurt dışına ürün veya hizmet satışı yapıyorsanız web sitenizin sadece Türkçe olarak yayınlanması yurt dışı müşterilerine sizi çok iyi yansıtmayacaktır. Web sitenizi hangi ülkelere ihracat yapıyorsanız o ülkelerin dillerinde hazırlanması gerekir. Günümüzde ingilizce dünyada en çok tercih edilen dil olduğu için öncelikle web sitenizi mutlaka ingilizce olarak yapmanız gerekiyor. Bu noktada teknik tercüme ile içeriğinizin hazırlanması sektörünüz açısından çok daha sağlıklı olacaktır. Ayrıca yurt dışı reklam çalışmalarınız için yapılacak web sitesinin ilgili sektör mevzuatına uygun olarak kodlama ve tasarım olarak hazırlanması gerekiyor.

DT GLobal olarak diğer dillerde olan web sitenizi sektörünüze uygun teknik tercüme ile hazırlıyoruz. Yine web sitesinin kodlama ve tasarım çalışmaları ilgili sektör mevzuatına uygun olarak hazırlanıyor. Bu sayede yurt dışına yönelik yapacağınız yurt içinde gerçekleştirdiğiniz çalışmalar ilgili kurumlar tarafından cezai işlem görmeyecektir.

Mevzuata uygun olarak hazırladığımız web sitesi örnekleri için Tıklayın.
Yurt dışı reklam çalışmalarınız için web sitenizin mevzuata uygun olup olmadığını öğrenmek için Tıklayın. 

DT Global olarak özellikle sağlık sektörüne yönelik onlarca kurumun web sitesi tasarım çalışmalarını yapıyoruz. Aynı zamanda teşvik danışmanlığı hizmeti de vererek kurumların bu konularda devlet desteklerinden faydalanmasını sağlıyoruz.

35 kişilik ekip ile hem tüm yurt dışı dijital reklam çalışmalarınızı hem de bu alanlarda alabileceğiniz ekonomi bakanlığı teşviklerinizi tek bir danışman firma ile çözüme ulaştırmış olursunuz.

DT Global olarak kurumunuzun sadece web tasarım hizmetini değil aynı zamanda ingilizce seo, arapça seo, ingilizce sosyal medya yönetimi, arapça sosyal medya yönetimi, Google adwords yönetimi ve kurumsak kimlik gibi daha bir çok dijital hizmetini yine kendi bünyemizde ki ekibimiz ile sunuyoruz.

Sadece 30 saniyede dolduracağınız bir form ile size ulaşmamızı ve detaylı bilgi vermemizi sağlayabilirsiniz.

İngilizce Web Tasarım
Neler yaparız?
Adres
Soğanlık Yeni Mahallesi, Baltacı Mehmet Paşa Sk. No:4, 34880 Kartal/İstanbul, Türkiye
0850 543 01 03
Haftaiçi 9:30 - 18:30
info@dtglobal.com.tr
7 X 24 Çevrimiçi Destek
TOP