Hizmetler

YURT DIŞI REKLAM TANITIM ORGANİZASYON

Yurtdışı Reklam Tanıtım

 

Yurtdışı Reklam Tanıtım

 

 

DT Global olarak başta Irak, Azerbaycan, Suudi Arabistan olmak üzere bir ülkede Türkiye’de yerleşik kurumlarımızın reklam ve tanıtımlarını yapmaktayız. kurumlarımızın sektörel ihtiyaçlarını analiz ederek kendilerine en uygun reklam konularını belirlemekte ve ihtiyaçları doğrultusunda en yüksek verim alabilecekleri tanıtım organizasyonlarını gerçekleştirmekteyiz.

 

DT GLOBAL 7 yılı aşkın yurt dışı reklam tanıtım tecrübesi ile şuana kadar dış ticaret, sağlık, bilişim sektörlerinde yer alan onlarca kuruma yurt dışı reklam ve tanıtım organizasyonları yapmıştır.

 

DT GLOBAL olarak yurt dışında bulunan partner firmalarımızla beraber reklamlarınızı gerçekleştirirken birebir kendi ekibimiz tarafından tanıtım organizasyonlarınız gerçekleştirilir ve kurumlara gün sonunda raporlama ve görsel olarak yapılan bütün tanıtım faaliyetleri aktarılır.

 

DT GLOBAL olarak aynı zamanda teşvik danışmanlığınızı yapacağı için tanıtım materyalleriniz, görseller ve organizasyon ile ilgili bütün dokümanlar toplanarak arşivlenir ve bakanlığa iletilir. bu sayede dosyanız hem eksiksiz ve kurullara uygun olarak teşvik edilmiş olur hem de teşvik iadeniz daha kısa sürede sonuçlanmış olur.

 

DT GLOBAL yurt dışı tanıtım organizasyonu işlerinizde süreci başından sonuna kadar yürütür. Matbaa, promosyon ürünleri gönderimleri vb. zamanınızı alacak ve sizi yıpratacak işleri kendisi yapar ve size sadece süreç hakkında onay vermek kalır.

 

Örnek Yurtdışı Tanıtım Faaliyetlerimiz İçin Tıklayınız!

Outdoor Reklam
Adres
Soğanlık Yeni Mahallesi, Baltacı Mehmet Paşa Sk. No:4, 34880 Kartal/İstanbul, Türkiye
0850 543 01 03
Haftaiçi 9:30 - 18:30
info@dtglobal.com.tr
7 X 24 Çevrimiçi Destek
TOP